Piłka nożna Manchester United. 1:1 West Ham United

Niedziela 27 listopad i mecz Premier League w Anglii. Na Old Trafford Manchester United podejmie West Ham United. Jest to trzynasta kolejka.

Gospodarze po dwunastu spotkaniach są na szóstym miejscu z dorobkiem 19 punktów. W ostatnich czterech kolejkach zdobyli tylko pięć punktów co na pewno nie zadowala ani trenera ani kibiców ani władz Czerwonych Diabłów. Jednak moim zdaniem Manu gra coraz lepiej co można było zauważyć w ostatnim meczu ligowym u siebie z Arsenalem czy tez ostatnio w Lidze Europejskiej gdzie pewnie pokonali u siebie holenderski zespół Feyenoord aż 4-0. Co do meczu z Arsenalem to mieli ogromnego pecha. Grali dużo lepiej od gości stwarzali dużo więcej sytuacji tylko brakowało skuteczności. Teraz zagrają u siebie z jednym ze słabszych póki co zespołów w tym sezonie. Na jednej z konferencji trener manu Mourinho stwierdził,że jego zespół to najbardziej pechowa ekipa w całej lidze. Jeżeli chodzi o bilans u siebie to naprawdę jak na ten klub to bardzo kiepski. Zaledwie dwie wygrane,trzy remisy i jedna porażka. Ostatnie trzy mecze na Old Trafford kończyły się remisami. Czas przerwać tą kiepską serię tym bardziej,że rywal wymarzony. W tym spotkaniu nie zagrają: Smalling,Bailly.

West Ham jak już kiedyś pisałem jest cieniem drużyny z ubiegłego sezonu. Grają tragicznie,szczególnie w meczach wyjazdowych co pokazuje nam idealnie bilans. Tylko jedna wygrana na wyjeździe z Crystal Palace i aż pięć przegranych z: Tottenhamem,Evertonem,West Brom,Manchesterem City i Chelsea. Zespół pod wodzą Bilica zajmuje 17 miejsce z 11 punktami na koncie. W ostatnim swoim spotkaniu z Tottenhamem mieli okazję sprawić niespodziankę pokonując swoich rywali i to w meczu wyjazdowym i wszystko było wspaniale aż do 89 minuty. W ciągu dwóch minut stracili dwie bramki i tym samym przegrali mecz co na pewno zostanie mocno i na długo w głowach piłkarzy. Nadal jest kontuzjowanych kilku bardzo ważnych zawodników. Nie zagrają: Byram,Tore,Wintson,Reid(pauzuje za kartki),Carroll,Masuaku i Oxford.

H2h:

Manchester United-West Ham 0-0

Manchester United-West Ham 2-1

Manchester United-West Ham 3-1

Manchester United-West Ham 1-0

Manchester United-West Ham 3-0

Podsumowując liczę na pewnie zwycięstwo gospodarzy. Z takimi rywalami trzeba u siebie wygrywać. Już dość wpadek szczególnie w meczach u siebie zaliczyła drużyn a Mourinho. West Ham gra naprawdę bardzo kiepsko a do tego ich drużyna jest zdziesiętkowana kontuzjami i jednym zawieszeniem za kartki. Manchester jak widać po h2h umie i dobrze się czuje w meczach u siebie z jutrzejszym rywalem. Czas potwierdzić to wszystko jutro na boisku i pokazać swoje umiejętności.

Typ: 1 (OTH)Dodane przez: @SportKurs: 1.50 Porównaj kursyWilliam HillDodano: 2024-05-14 18:44